1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 29. Bölüm

Teşekilat dizisi yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor. 2 Ocak Pazar Teşkilat dizisi neden yok? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? Detayları haberimizde..

Teşkilat 29. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 29. Bölüm ile 9 Ocak Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamlarının sevilen yapımı Teşkilat bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Teşkilat 28. bölüme SİHA’ların tehdit oluşturan bölgeyi bombalaması diziye damga vurdu. Teşkilat 28.bölümde Ekip havalimanı saldırısı sonrası ortaya çıkan yeni duruma uyum sağlamaya çalışırken Elçi’nin gelişi tüm dengeleri değiştirir. Elçi, Serdar’a acı çektirmeye yemin etmiştir.

Teşkilat 29. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 28. Bölüm Özeti

Ekip havalimanı saldırısı sonrası ortaya çıkan yeni duruma uyum sağlamaya çalışırken Elçi’nin gelişi tüm dengeleri değiştirir. Ekip, Nemesis’le bağlantılı olduğunu düşündükleri Elçi’yi bulmak için operasyon düzenler. Bu operasyon sayesinde yeni bir bilgiyi ortaya çıkarılır. Serdar ve Elçi arasında nasıl bir bağlantı vardır?
Diğer yanda Hakkı ve Uzay, Barış’ın masumiyetini kanıtlamak için ipuçlarının peşine düşer. Uzay’ı yeni sürprizler beklemektedir. Yıldırım ve Elçi planlarını devreye soktuklarında ise ekibimizin yapacağı hamle taş üstünde taş bırakmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir