Hercai 69. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümü ile Pazar akşamı ekranlara geliyor. Hercai dizisi final yapıyor ve son bölümü ile ekranlara geliyor. Hercai 69. Bölüm ile 25 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 68. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin son bölümünde; Reyyan ve Miran her şeye rağmen mutluluğu yakalıyor. Reyyan ve Miran, yeni bir eşikten geçmiş, hayatlarını savaş ve intikamdan uzak geçirmeye karar vermişlerdir. Ancak onların dışında gelişen olayların gölgesi çok geçmeden üzerlerine düşer. Hercai 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 68. son bölüm özeti.

Hercai 69. Bölüm Fragmanı

Hercai 68. Bölüm Özeti

Azize intikamdan vazgeçmemiştir. Öte yanda Füsun, tutuklu olmasına rağmen korkunç bir plan yapar. Cihan ve Handan, hiç beklemedikleri bir haberle sarsılırlar.

Azize’nin bitmek bilmeyen intikam isteği, onu bir yol ayrılıma getirir. Miran ve Reyyan, bütün olumsuzluklara rağmen kendi içlerine dönüp, yeni bir heyecan yaşamaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir