1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 44. Bölüm

Kardeşlerim 44. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 44. Bölüm ile 19 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim bölümleri her hafya sevenlerini ekranlar başına kilitlemeye devam ediyor. 12 Mart tarihli Kardeşlerim 43. bölümde; Ataman Koleji’nde kız öğrenciler arasında ipler iyice gerilirken, Akif’in, Resul’e karşı yaptığı sinsi hamle dikkat çekti. Para dolu çantanın peşine düşen Ömer’in kirli işlere giriştiği son bölümde kardeşleri ile tehdit edilmesi ekranlara damga vurdu.

Kardeşlerim 44. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 44. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 43. Bölüm Özeti

Ömer’in amcası ve kardeşleri ile tehdit edilmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. Borcunu ödemek zorunda olan Ömer’i takip eden Doruk’un gördüğü manzara ise şoke etti. Ömer çaresiz bir halde, para dolu çantayı alan Harika’nın peşine düşer. Gününü gün eden Harika’yı ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Ataman Koleji’nde kız öğrenciler arasında ipler iyice gerilirken, Asiye ve Doruk cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Akif’in, Resul’e karşı yaptığı sinsi hamle, Resul’ü harekete geçirir. Asiye’nin içini rahatlatmak için çaba gösteren Doruk, hiç görmek istemeyeceği bir manzara karşısında büyük dehşete düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir