1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 7. Bölüm

Kasaba Doktoru 7. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kasaba Doktoru yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kasaba Doktoru 7. Bölüm ile 20 Mayıs Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Kasaba Doktoru dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 13 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Kasaba Doktoru son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,14 izlenme oranı ile 9. oldu. Kasaba Doktoru’nun 6. bölümünde; Yalçın’ın Erol’un ameliyatını bahane ederek Uluçınar’a ekip göndermesi başta Mine olmak üzere herkesin huzurunu kaçırır. Kaçınılmaz bir savaşın içine çekildiğini fark eden Hakan, oyunu kuralına göre oynamaya karar verir.

Kasaba Doktoru 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru 7. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 6. Bölüm Özeti

Ömer annesiyle ilgili aldığı haberi Leyla ile paylaşınca aralarındaki buzlar erimeye başlar. Hastanede kendisine muhbir bulan Bülent ise ekibini genişletme ve Hakan’ı yalnızlaştırma planını uygulamaktadır. Bülent’in ekibinden Bahar Hemşire, Leyla’nın travmasının üzerine gider. Berk ise babasını kurtardığı için kendisine minnettar olan Sevil’i Leyla hakkında bilgi almak için kullanır. Mine, Hakan’ı korumak için kendisiyle görüşmek isteyen Yalçın’la gizlice buluşur; ancak bir düşman tarafından izlendiğinin farkında değildir. Yalçın başta Leyla olmak üzere herkesi kendi tarafına çekebilmek için koz toplamaktadır. Tüm bunlar olurken bütün gün hastanede gezen şüpheli bir şahıs herkesin hayatını tehlikeye atacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir