Kanunsuz Topraklar 16. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen Fox dizisi Kanunsuz Topraklar dizisi final kararı aldı ve son bölümü ile ekranlara geliyor. Kanunsuz Topraklar 16. Bölüm final bölümü ile 9 Şubat Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar final bölümü ile ekranlara geliyor.1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkânsız aşkı konu alan Kanunsuz Topraklar dizisinin son bölümünde; Davut, Teğmen Sezai’nin intikamını almış, Mösyö Flaubert ve iş birlikçilerini demir parmaklıkların ardına göndermiştir. Bir gece ansızın çıkagelen teyzeleri Mehveş; Gülfem, Fikriye ve Behice’yi çok mutlu eder. Ancak Mehveş’in heybesinde; sırlar ve bambaşka hesaplar vardır.

Kanunsuz Topraklar 16. Bölüm Final Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm Özeti

Celal ve Fikriye evlenmeye karar vermiştir ama tüm bu hengamenin içinde bu hiç de kolay görünmemektedir. Yine de Karamanlar, Paşazadelerden kız istemeye gider ve ortalık birbirine girer. Bu sırada Fransızlar geniş çaplı bir soruşturma başlatır, bu sebeple Bahar İstanbul’a çağırılır… Bahar’ın yokluğunda minik İpek’e Davut göz kulak olmaya başlar.

Küçük kız aniden hastalanınca çaresiz kalan Davut’a Gülfem yardım elini uzatır. Birlikte İpek’i Ankara’ya, birtakım tahliller için götürmek zorunda kalırlar. Bu uzun yolculukta da bütün sırlarını, kırgınlıklarını, sevdalarını masaya yatırırlar. Bu yolculuğun sonu sadece Ankara’ya değil, aşka ve mutluluğa çıkmaktadır…

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-24

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir