1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm ile 9 Nisan Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in sevilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid bu hafta 145. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Abdülhamid’in sarayın içerisinde yeni bir hain olduğunu düşünmesi bölüme damga vurdu. Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm özeti.

Payitaht Abdülhamid 146. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wHidj8mSUxQ”]

Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm Özeti

TRT1’in sevilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid bu hafta 145. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Peki, Payitaht Abdülhamit 146. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamit yeni bölüm fragmanı izle! Payitaht Abdülhamit son bölümde neler oldu? Payitaht Abdülhamit son bölüm izle! Payitaht Abdülhamit yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar haberimizde…
PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 146. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Payitaht Abdülhamit 146. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti zor durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde başka bir hain olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün peşinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir bilgi ile düşmana büyük bir baskın gerçekleştirir.
Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca tedbire rağmen sonunda yakayı ele verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir