Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm ile 27. Mayıs Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu ve Gülper Özdemir’in yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 7. son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde; Rauf, Kemal, Ankaralı ve Mücahitlerin gayretleri ile Makarios ve Sampson’un planlarını boşa çıkartır. Rauf Denktaş, Dr. Fazıl Küçük ile birlikte Kıbrıs Türklerinin ileri gelenlerini bir masada toplar. İki lider yeni bir devlet yapılanmasının temellerini atmaktadır.Bir Zamanlar Kıbrıs 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Kıbrıs 7. son bölüm özeti.

Bir Zamanları Kıbrıs 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wE4Ml6OMxZw”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AoTQNechIPo”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 7. Bölüm Özeti

KGB, Bereli meselesinin çözümsüzlüğe girmesi ile Şef ve Efsane’ye suikast düzenler. Ankara’da işler yolunda gitmezken Lefkoşa’nın Rum tarafında kaçak hayatı süren İnci, özgürlüğe çok yakındır.

Denktaş’ın mücahitler ve Ankaralı ile birlikte yeni bir planı vardır. Kemal bu plana abluka altındaki Lefkoşa’da imkansızlıklarla yaptığı havan topları ile destek verir. Makarios hükümetinin gasp ettiği Buzhane’ye düzenlenen baskında zulüm altındaki halk bir olur ve büyük bir zafere doğru yolculuk başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir