1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakan: Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Başlıyacak?

Hakan: Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Başlıyacak?
0

Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olma gururunu yaşayan Hakan Muhafız dizisinin 4. sezon yayın tarihi belli oldu. Başrolünde İstanbul’un koruyucusu olma görevi kendisine verilen Hakan karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’un yer aldığı ve Netflix’in ilk Türkiye yapımı dizisi olma özelliği taşıyan Hakan: Muhafız’ın 4. sezonu için geri sayım başladı.

Netflix‘te yayınlanan içeriklerle ilgili bilgi paylaşımında bulunan What’s on Netflix sitesinin haberine göre, Hakan: Muhafız‘ın 4. sezonunun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Üçüncü ve dördüncü sezon onayını birlikte alan Hakan: Muhafız’ın 7 bölümden oluşan geçtiğimiz sezonu 6 Mart’ta izleyici ile buluşmuştu. Oyuncu kadrosunda: Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin 3. sezonu, Hakan’ın Harun’un yaşadığı 1459 yılına gitmesi ile sona ermişti.

Hakan: Muhafız’ın 4. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in orijinal yapımlarından olan Hakan: Muhafız tüm dünyayla aynı anda Netflix izleyicilerinin karşısına çıkacak. Hakan: Muhafız’ın yeni sezonu Temmuz ayında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir
Alev-Alev-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir