1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 598. Bölüm

Arka Sokaklar 598. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 598. Bölüm ile 8 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Arka Sokaklar’ın 1 Ekim tarihli son bölümünde, Aslı’nın kardeşini uyuşturucu şebekesinden kurtarmaya çalışan ekibin aksiyon dolu sahneleri dikkat çekti. Arka Sokaklar 597. bölümde Ekip, moto-kuryeleri uyuşturucu dağıtımı için kullanan bir çetenin peşine düşüyor! Aslı, geçmişindeki tehlikeli bir sıkıntının peşine düşüyor. Hakan, köşeye sıkıştırdığı adamın intiharını engelleyemiyor.

Arka Sokaklar 598. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 597. Bölüm Özeti

Burak’ın ifadesi ile uyuşturucu şebekesi takibe alınır. Dağıtımı yapan Bartu’nun villasına baskın yapılır ve Bartu tutuklanır. Uyuşturucu işinden haberi olmayan ev çalışanı bahçıvan Selim, Hakan tarafından kovalanırken terastan düşüp ağır yaralanır. Bahçıvanın ölümü, Hakan üzerinde büyük travma yaratır, vicdanın etkisiyle Hakan kendisini bir aile dramının içinde bulur. Bartu’nun patronları Vildan ve Kerim Aslan, Burak’ın peşine düşer.

Burak, Vildan’ın adamları tarafından kaçırılır. Kerim Aslan aynı zamanda Aslı ve Burak’ın babası polis memuru Özkan’ı şehit eden kişidir. Hakan, bahçıvan Selim’e olanlar nedeni ile kendini suçlar. Bu yüzden Selim’in eşi Leyla ve kızı Suna’ya yardımcı olmak ister. Maddi olarak zor durumda olan Leyla, Hakan’ın yardımını kabul etmez. Leyla’ya ilgisi olan Nazif durumu fırsat bilerek ortaya çıkar, Leyla’ya iş teklif eder.

18 yaşında Esma adında bir kız, apartmanın çatı katından düşerek ölür. İhbarı alan ekibimiz olay yerine varır. Araştırma sonucu Esma’nın nişanlısı Hasan’dan yeni ayrıldığı öğrenilir. Sorguya alınmak istenen Hasan kaçar. Zengin çocuğu Bora, uyuşturucu etkisiyle tehlikeli şekilde araba kullanmaktadır. Cemal ve Ezgi aracın peşine düşer. Bora yanında bulunan kız arkadaşı Sude’yi araçtan indirip şiddet uygularken Cemal ve Ezgi tarafından yakalanır. Cemal, gelen telsiz çağrısı ile başına geleceklerden habersiz, metruk bir binaya tek başına gider. Cemal metruk binada nelerle karşılaşacaktır?

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-14

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir