1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölüm ile 17 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarından yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova 76. bölüm ile dün akşam yayınlandı. Son bölüme, Züleyha ve Yılmaz’ın kaçışı damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 76. son bölümünde; Züleyha’ya evladını bir kez görebilmek için yalvaran ve Kerem Ali ile buluşan Müjgan gitme vakti gelince, sözünden döner. Kucağında bebek ile kaçarken, suya kapılan Müjgan, Züleyha’yı hayatının en zor anlarının içine çekecektir. Bir Zamanlar Çukurova 77. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 77. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yus4OpgeUIw”]

Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm Özeti

Züleyha’ya evladını bir kez görebilmek için yalvaran ve Kerem Ali ile buluşan Müjgan gitme vakti gelince, sözünden döner! Kucağında bebek ile kaçarken, suya kapılan Müjgan, Züleyha’yı hayatının en zor anlarının içine çekecektir! Kerem Ali bir tarafta, Müjgan bir tarafta akıntı ile mücadele ederken, Züleyha yaptığı iyiliğe bin pişman, iki hayatın kaderi ellerinde ne yapacağını şaşırır! O sırada, bilmedikleri şey ise, onları izleyen bir çift göz olduğudur! Demir, Züleyha’nın Yılmaz’la buluşup buluşmadığını öğrenmek için peşine adam takmıştır!

Demir, Züleyha’ya ‘İstediğini yapmakta serbestsin’ demiştir ama hala onu sevdiği için çok da üzgündür. Olan biten her şey, eskiden olduğu gibi parlamasına neden olacakken, Sevda onu frenler. Sevda, Demir’le yakından ilgilenirken, evin hanımlığına da alışmıştır. Yemek saatinden, yapılacak işlere kadar karar alması onu Saniye ile karşı karşıya getirmeye devam edecektir. Aslında çiftlikte herkes Hünkar’ın yerine geçmeye çalışıp çalışmadığını anlamak için Sevda’yı izlemektedir.

Saniye, attığı her adımda Sevda’nın karşısına dikilir! Bu durum, Demir ile de gerilmesine neden olacaktır. Demir’in, Hünkar’ın emaneti de olsalar, Sevda’ya karşı hiçbir harekete müsemması yoktur. Çiftlikteki günlerinin sayılı olduğuna iyice inanan Gaffur, Şermin ile de daha sık karşılaştıkça, Almanya’ya gitmeye iyice ikna olacaktır. Onu tek düşündüren bunu Saniye’ye nasıl söyleyeceğidir ama ilk kez hayat onun işini kolaylaştırır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir