Menajerimi Ara 9. Bölüm
0

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümüne yeni gününde devam edecek. Menajerimi Ara 9. Bölüm ile 18 Ekim Pazar akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu rol aldığı Menajerimi Ara dizisi gün değiştirdi. Salı akşamları ekranlara gelen dizi artık Pazar akşamları Star TV ekranlarında olacak. Dizinin son bölümünde; Burçin Terzioğlu konuk oyuncu olarak yer aldı. Terzioğlu, kadınlara yönelik taciz ile ilgili ‘Susmuyoruz’ isimli konuşmasını yaptı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Menajerimi Ara 9. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 9. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 8. Bölümde Neler Oldu?

Dicle’nin istifa haberi Ego Ajans’a bomba gibi düşer. Dicle’nin hiçbir açıklama yapmadan bir anda işi bırakmak istediğini açıklaması Feris’i çok öfkelendirir ve Dicle’ye yerine birini bulmasını söyler.

Bu sırada Gökçe Bahadır’a yeni bir sinema filmi teklifi gelmiştir. Ancak çekimleri devam eden yabancı ortaklı filmin son set günleri yeni filmle çakışır. Çınar, ne yapacağını şaşırmış haldeyken yardımına Kıraç koşar. Feris ise Ahmet Rıfat Şungar’dan beklenmedik bir telefon alır; oyuncu kendini inanılmaz bir fotoğraf çekiminin ortasında bulmuştur ve nasıl kurtulacağını bilemiyordur.

Barış, Dicle’nin istifasını duyduğunda çok üzülür, Dicle gitmesin diye elinden geleni yapmaya kararlıdır. Dicle, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü sırada Mayda şoke eden bir haberle ajansa gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir