1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Grey’s Anatomy ve How To Get Away With Murder Yeni Sezon Onayını Kaptı

Grey’s Anatomy ve How To Get Away With Murder Yeni Sezon Onayını Kaptı
0

ABC cephesinden yapılan duyuruya göre, Grey’s Anatomy 16. ve 17. sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanırken How To Get Away With Murder‘a 6. sezon onayı geldi.

Geçtiğimiz yıl, ABC tarihinin en uzun soluklu primetime dizisi olmayı başaran “Grey’s Anatomy”, yeni sezon onaylarıyla birlikte rekorunu bir kez daha yineledi. Dizi ayrıca bu yılın başında, daha önce “ER”ın elinde olan en uzun hastane dizisi ünvanını da elde etmeyi başarmıştı.

Ünlü yapımcı Shonda Rhimes’in yarattığı dizinin başrollerinde Ellen Pompeo, Justin Chambers, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Kevin McKidd, Jesse Williams, Caterina Scorsone, Camilla Luddington, Kelly McCreary, Kim Raver ve Giacomo Gianniotti boy gösteriyor.

Beşinci sezonunda bir dizi sürpriz gelişmeye ev sahipliği yapan “How To Get Away With Murder” ise oyuncu kadrosunda Viola Davis, Karla Souza, Jack Falahee, Aja Naomi King, Matt McGorry, Billy Brown, Charlie Weber, Liza Weil, Conrad Ricamora, Rome Flynn, Amirah Vann ve Timothy Hutton gibi isimleri buluşturmaya devam edecek. Pete Nowalk’ın yarattığı dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Rhimes, Beers ve Stephen Cragg görev yapıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir