1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 114. Bölüm

Yasak Elma 114. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Yasak Elma 114. Bölüm ile 4 Ekim Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

4. sezonu ile ekranlara gelen Yasak Elma dizisi 27 Eylül Pazartesi akşamı 113. son bölümü ile ekranlara geldi. Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma’nın son bölümünde Ender’in “O yaşıyor” sözleriyle korkuya kapılması akıllara ‘Halit yaşıyor mu?’ sorunu getirdi. Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Argun karakterinin Yasak Elma’ya geri dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu. Yasak Elma 113. son bölümde Yıldız’a ‘Çağatay seni aldatıyor’ şeklinde bir mesaj gelir. Telefonu Doğan alır ve konuşmaya başlar. Doğan, Çağatay’ın kızıyla beraber olduğunu öğrenince ne yapacak?

Yasak Elma 114. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yasak Elma 114. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 113. Bölüm Özeti

Kumru’nun bir anlık dikkatsizliği, en yakın arkadaşından gizlediklerini ortaya çıkarır. Yıldız’a Doğan’ın yanında gelen bir mesaj, Doğan’ın aradıklarını bulmasına yardımcı olacaktır.

Yasak Elma 113. yeni bölümde Yıldız’a “Çağatay seni aldatıyor” şeklinde bir mesaj gelir. Telefonu Doğan alır ve konuşmaya başlar. Doğan, Çağatay’ın kızıyla beraber olduğunu öğrenince ne yapacak?

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir