1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakim 3. Bölüm

Hakim 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Hakim, yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Hakim 3. Bölüm ile 18 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Hakim bölümleri kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. 11 Nisan akşamı yayınlanan Hakim 2. Bölüm reytng listesinde Totalde 4,16 puan alarak 9. oldu. Hakim dizisinin 2. bölümünde; Ozan’ın kaza yaptığı arabanın yakalanmasıyla beraber bazı gerçekler su yüzüne çıkar. Arabayı hurdacıya götüren genç gözaltına alınır. Ömer Arif iyice köşeye sıkışır. Yasemin’den yardım isteyen Ömer Arif için işler gittikçe zorlaşmaktadır.

Hakim 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Hakim 3. Bölüm Fragmanı

Hakim 2. Bölüm Özeti

Ömer Arif kazanın izlerini silmeye çalışırken, Ozan ise kendi başına hareket eder. Babasından gizli, öldürdüğü gencin mezarına gider. Mezarda karşılaştığı kişi Ozan’ın hayatını değiştirecektir. Azem ise yakalanan genç çocuğun arkasında kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Kendi yöntemleriyle olayı soruşturan Azem, şok edici bir gerçeği fark eder… Bu gerçek herkes için sonun başlangıcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir