1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 8. Bölüm

Adı Sevgi 8. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Adı Sevgi 8. Bölüm ile 1 Mayıs Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında sevenleri il buluşmaya devam ediyor. 24 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelen Adı Sevgi son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,13 puan alarak 6. sırada kendine yer buldu. Adı Sevgi dizisinin 7. bölümünde; Zahit’in geçirdiği kaza ve Elif’in ortadan kaybolması; Emir’i çileden çıkarır. Emir saldırılardan dolayı Ekrem’i suçlarken Volkan ve Macide, Elif’in yokluğunda Zeynep’e karşı gittikçe acımasızlaşırlar. Zeynep ve Elif birbirlerinden uzakta olsalar da çaresiz bir tutsaklığı paylaşırlar.

Adı Sevgi 8. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 8. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 7. Bölüm Özeti

Zahit’in geçirdiği kaza ve Elif’in ortadan kaybolması; Emir’i çileden çıkarır. Emir saldırılardan dolayı Ekrem’i suçlarken Volkan ve Macide, Elif’in yokluğunda Zeynep’e karşı gittikçe acımasızlaşırlar. Zeynep ve Elif birbirlerinden uzakta olsalar da çaresiz bir tutsaklığı paylaşırlar. Bu arada kandırıldığını düşünen Esma, Doğukan’ı rezil etmeye kararlıdır ancak Doğukan’ın bütün okulun önündeki aşk itirafı kafasını karıştırır. Fidan onları bir araya getirmeye çalışırken Esma ile arası açılır. Emir’in bütün engelleri aşıp Elif’e ulaşması ikisinin de duygularını açığa çıkaran bir yakınlaşmaya neden olurken, Zeynep’in uğradığı kötü muameleyle verdiği yaşam savaşı herkesin hayatını tehlikeye atacak daha büyük bir savaşı başlatır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir