Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm ile 2 Mart Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana geliyor. Son bölümde dizinin kadrosuna Caner Kurtaran dahil oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. son bölümü ekrana geldi. Son bölümde; Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan’ın canının derdine düşer. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1cIOwMQduAA”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=S3shy56NQvg”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm Özeti

Kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Kimsesiz Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır. İlyas Çakırbeyli Doğan Baba’nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapar. Tüm aile perişan halde Alpaslan’dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası ise Alpaslan’ın yaşamasıdır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-26

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir