1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 10. Bölüm

Yalnız Kurt 10. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt ATV ekranlarında ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalnız Kurt 10. Bölüm ile 1 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yalnız Kurt’ dizisinin 9. bölümünde Davut Bahadır tarafından Alta’ya beklenmedik bir misafir gönderilir. Altay’ı ziyaret eden beklenmedik misafir kimdir?
Yalnız Kurt 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 10. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 9. Bölüm Özeti

Altay, tutsak olduğu hapishanede ceza olarak girenin canlı çıkamadığı ölüm çukuruna atılmıştır. Altay’ın ölüm çukuruna atıldığını gören Mira oldukça endişelenir. Nizam ise bu durumdan hoşnut olur. Kendisi için fırsat doğmuştur ve Nazar’ı kurtarmak için planları hazırdır. Altay’ı hapishanede zorlu bir mücadele bekler!

Doğan Rus diplomatla yaptığı anlaşmada sıkıntı yaşar ve onu köşeye sıkıştırmak için B planını devreye sokar. Yetim Kurtlar’dan aldığı istihbarat ile Viking de Rus diplomatın peşine düşer ve ona ulaşmak için Nizam’dan bilgi alır. Viking ve Nizam’ın yaptığı bu gizli görüşmeyi ise izleyip kayda geçen birileri vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir