1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 13. Bölüm

Teşkilat 13. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 13. Bölüm ile 30 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in yeni dizilerinden biri olan Teşkilat 12. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Gürcan’ın birden ortadan kaybolması damga vurdu. Ceren ekibi deşifre etmek için akla gelmeyen yöntemler kullanır. Ekip ise Fadi’den kurtulduklarını düşündükleri sırada öğrendikleri ile büyük şok yaşlar. Teşkilat 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Teşkilat 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 13. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SBeyqWTLx1Y”]

Teşkilat 12. Bölüm Özeti

Leyal’in ölümünün ardından kurulan tuzakta kurtulduğunu düşünen Fadi, seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etmek ister ancak vücudundaki zehir de etkisini göstermeye başlayınca hayatının tehlikede olduğunu anlar.

Fadi’nin zehirlenmesiyle görevlerini tamamladıklarını düşünen ekip ülkeye dönmeye hazırlanırken bir başka haber onları adeta şok eder! Üstelik deşifre olma tehlikeleri baş gösterir. Hakkı ve Pınar, yeni bir plan ile tehlikeyi ortadan kaldırmak üzere harekete geçer.

Ceren ise ekibi deşifre etmek için çalışmaya devam ederken Yağmur’a ulaşır. Zehra’yı deşifre etmek için kızı Yağmur’u kullanmaya karar verir. Bu sırada Uzay, Amir ve Fadi arasındaki görüşme kayıtlarını incelerken önemli bilgilere ulaşır ve Türkiye’ye karşı büyük bir saldırı planlandığı anlaşılır.

Saldırı planında Fadi’nin imzası vardır ve saldırıyı durdurabilecek tek kişi de yine Fadi’dir! Bu gelişme, Fadi’nin ölümünü de büyük bir sorun haline getirir! Fadi ise canının derdindedir ve çok gizli bir binadadır! Ekip, binaya sızmak için akıllara durgunluk veren yeni bir plan yapar!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir