1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 108. Bölüm

Savaşçı 108. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Savaşçı yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Savaşçı 108. Bölüm ile 5 Haziran Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı dizisinin 107. son bölümü ekrana geldi. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve usta oyuncu Ediz Hun’un yer aldığı Savaşçı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Son bölümde; Yüzbaşı Haydar ve beraberindeki grup Astsubay Bektaş’ın kardeşi Asteğmen Alper’i buldukları sırada Şiyar ve adamlarının saldırısına uğramıştır. Savaşçı 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 107. son bölüm özeti.

Savaşçı 108. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Bo2q9OIdKkY”]

Savaşçı 107. Bölüm Özeti

Teğmen Efe durumu anlamış, onlarla tekrar iletişim kurmaya çalışsada bu mümkün olmaz. Astsubay Görkem ve Astsubay Savaş’la birlikte hemen destek için harekete geçer. Savaş’ın Yüzbaşı Haydar’ları ateş çemberinden çıkarmak için ortaya attığı ilginç fikir Teğmen Efe’yi önce tereddütte bıraksa da, denemekten başka çareleri de yoktur.

Üçlü yaptıkları planla Şiyar ve adamlarını oyuna getirirler. Ancak Şiyar’ın bir hamlesi olayların akışını beklenmedik bir şekilde değiştirir ve Görkem ile Savaş Astsubaylar silah arkadaşlarını kurtarmak için hiç düşünmeden kendi hayatlarını hiçe sayarlar…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir