1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 56. Bölüm

Hercai 56. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hercai 56. Bölüm ile 24 Ocak Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan ATV dizisi Hercai, 55. bölümüyle Pazar akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Harun’un hayatını kaybetmesi damga vurdu. Hercai dizisi 55. son bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıktı. Büyük heyecanın yaşandığı son bölüm sonrası gözler 56. yeni bölüm fragmanı çevrildi.

Hercai 55. bölüm izlemek için tıklayınız.

Hercai 56. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=H8eIC3gFSH8″]

Hercai 55. Bölüm Özeti

Dilşah’ın sağ salim Şadoğlu konağına gelmesiyle herkes şaşkındır. Annesinin yaşadığını öğrenen Miran ise şok olmuştur. Azize’den annesinin, çocukluğunun ve tüm geçmişinin hesabını sormaya kararlıdır.

Azize ise pişmanlık içindedir, kendi cezasını kendi vermeye kalkar ve beklenmedik bir hamle yapar. Yaşadığı travmanın etkisiyle aklı karmakarışık olan Dilşah’ın gelişi Zehra’yı da hayli zor durumda bırakmıştır.

Reyyan bir yandan var gücüyle Miran’a destek olmaya çalışırken bir yandan da Azize’ye bir teklifte bulunur. Azize’nin düştüğü durum karşısında keyfi yerine gelen Füsun ise aldığı haberle şok olur.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir