1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

HBO Max Mayıs Ayında Açılıyor

HBO Max Mayıs Ayında Açılıyor
0

WarnerMedia’nın çevrimiçi film ve dizi platformu HBO Max için yayın tarihi açıklanmış durumda. Netlix ve Disney+ gibi çevrimiçi yayın platformlarına rakip olmaya hazırlanan HBO Max, 27 Mayıs 2020 tarihinde açılacak.
Aylık üyelik sistemi ile çalışacak olan yeni yayın platformununa aylık 14,99 dolar fiyat etiketi ile üye olunabilecek olan platform birçok özel yapımı da bünyesinde barındıracak.

Warner Bros bünyesinde 1930’lu yıllarda yayınlanmaya başlanan Looney Tunes çizgi filmleri, yeni bölümleriyle HBO Max’teki yerini alacak. Mayıs ayı içerisinde prömiyerini yapacak olan HBO Max’ten Looney Tunes için bir fragman geldi! Fragmanda Bugs Bunny’den Daffy Duck’a, Marslı Marvin’den Yosemite Sam’e birçok karakteri yeniden görüyoruz.

Online streaming platformu HBO Max, iddialı bir şekilde açılışını yapmaya hazırlanıyor. Looney Tunes da hem çocukları hem de nostalji yapmak isteyen yetişkinleri platforma çekmek için harika bir seçenek olacak. Warner Bros’un yeni bölümleriyle karşımıza çıkacak olan Looney Tunes çizgi filmleri 80 bölümden oluşacak. 11’er dakikalık bölümler halinde yayınlanacak olan çizgi dizi, söylenenlere göre büyük bir prodüksiyonla izleyici karşısında olacak.

Looney Tunes çizgi filmleri, yediden yetmişe herkesin bildiği yapımlar oldu. Kahramanları arasında Bugs Bunny, Yosemite Sam, Marslı Marvin, Daffy Duck’ın yanı sıra Tazmanya Canavarı, Sylvester ve Tweety, Road Runner, Wille E. Coyote, Hızlı Gonzales gibi kahramanlar bulunuyor.

Warner Media bünyesindeki HBO Max, yeni orijinal yapımlara yer verecek. Ancak öncelikle “Friends”, “The Big Bang Theory”, “South Park” gibi üçüncü taraf lisanslı içerikler ve Warner Bros., New Line ve DC’den “Joker”, “Suicide Squad” ve “The Wizard of Oz” gibi izleyicileri çekebilecek yapımlarla açılışını yapacak. HBO Max 27 Mayıs tarihinde açılacak ve yurt dışındaki ücreti 14.95$ olacak. Ülkemizdeki açılış tarihi henüz belli değil.

Bu özel yapımlar arasında en dikkat çekeni ise şüphesiz geçtiğimiz yıl duyurusu yapılmış olan ve Game of Thrones evrenini bir kez daha seyirciler ile buluşturacak olan House of Dragon olmuştu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir