1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 5. Bölüm

Destan 5. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Destan 5. Bölüm ile 21 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının yeni dizisi Destan bölümleri ile izleyicileri ekran karşısına bağlıyor. Atv’de ekrana gelen dizinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Burak Tozkoparan ve Deniz Barut gibi isimler yer alıyor. Destan 4. bölümde Akkız’ın göğsüne kızgın damga vurulması izleyenleri etkiledi. Diğer yandan Batuga’nın babasına baş kaldırması yüreklere su serpti. Peki yeni bölümde neler olacak?

Destan 5. Bölüm Fragmanı

Destan 4. Bölüm Özeti

Destan’ın dördüncü bölümünde Akkız’ın Gök Saray’daki kölelik günleri başlamıştır. Tenine dağlanan damgaya rağmen köle olmayı kabul etmeyen Akkız, Alpagu Han’ı öldürüp Gök Saray’dan kaçmaya and içer ve planını uygulamaya koyulur. Ulu Ece, kendisine Kuma Hatun Tılsım’ı hatırlatan Dağ kızlarını doğduklarına pişman etmeyi kafasına koymuştur. Üst üste yapılan haksızlıkların sonucunda, Akkız kendisini Temur Tegin’in karşısında bulur. Batuga ise, Akkız’ı Ulu Ece’nin eziyetlerinden korumak ve saraydan kaçırmak için canhıraş bir uğraşın içine girer. Alpagu Han yarasının ateşine rağmen tahtına dönmüş, onu öldürmeye çalışan okçunun peşine düşmüştür. Alpagu Han’ın soruşturması adım adım Saltuk ve Çolpan’a, dolayısıyla Akkız’a yaklaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir