Seksenler 492. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının beğeni ile takip edilen dizisi Seksenler yeni sezon yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Seksenler 492. Bölüm ile 24 Haziran Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların uzun soluklu dizilerinden Seksenler yeni sezon ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ekranların sevilen dizisi Seksenler 9. Sezon ile ekranlara geri dönecek. Seksenler, 24 Ocak 2012 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan romantik, komedi ve nostalji türündeki Türk televizyon dizisi. Mint Prodüksiyon tarafından yapılan dizi bir sit-com, romantik ve dönem komedisi olarak yayımlandı ve 6 sezonluk yayın hayatı 27 Mayıs 2017’de 228. bölümde sona erdi, 2 yıl aradan sonra 11 Ekim 2019 tarihinden itibaren hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayımlanmaya başladı. 2 sezon günlük olarak yayınlanan dizi 9. sezonuna 24 Haziran Perşembe gününden itibaren haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek.

Seksenler’de yeni Fehmi kim olacak, Rasim Öztekin’in yerine kim gelecek? Yeni Fehmi’nin kim olacağı Rasim Öztekin’in vefatının ardından sorgulanıyordu. Seksenler dizisinin yeniz sezon tanıtımı yayınlandı. İşte Seksenler yeniz sezon hakkında merak ediliyor.

Diziye katılan oyuncular arasında Zeynep Demirel ve Reha Özcan yer alıyor. Ayrıca ‘Çağatay’ karakterini canlandıran İlker Ayrık diziye yeniden dönüyor.

2009 Miss Belçika Güzeli olan Zeynep Demirel, ‘Seksenler’ ailesine Çağatay’ın Belçikalı eşi ‘Amelie’ olarak katılıyor. Çağatay rolünde gördüğümüz İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika’da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber ‘Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

İzleyicinin birçok sinema ve televizyon projesiyle yakından tanıdığı Reha Özcan da ‘Seksenler’ kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oluyor.

Seksenler 492. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zEKsgbdmENQ”]

Seksenler 492. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vdDwQAzuqJo”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir