1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

NOS4A2 2. Sezon Onayını Aldı

NOS4A2 2. Sezon Onayını Aldı
0

AMC ekranlarında yayınlanan “NOS4A2” 2. sezonuyla geri dönecek.

İkinci sezon onayı, dizinin San Diego Comic-Con kapsamında gerçekleştirilen panelinde açıklanırken yeni sezonun 10 bölümden oluşacağı ve 2020 içerisinde prömiyer yapacağı duyuruldu.

“NOS4A2” ilk sezonunda Joe Hill’ın aynı isimli çok satan romanından uyarlandı. Hikaye, çocukların ruhlarını çalan ve onlar sayesinde beslenen Charlie Manx’in hikayesini işliyor. Çocukların ruhlarını Christmasland adlı hayali kasabaya hapseden Charlie Manx, bu sayede mutsuzluğun var olmadığı bu kasabada her günü Noel günü gibi yaşar. Ne var ki bir gün Vic adlı genç bir sanatçı, Manx’i görebildiğini keşfeder ve aklını kaçırmadan önce Manx’i alt edip kurbanları kurtarmak zorunda kalır.

Dizinin başlıca rollerinde Zachary Quinto, Ashleigh Cummings, Olafur Darri Olafsson, Virginia Kull ve Ebon Moss-Bachrach gibi isimler boy gösterdi. İlk sezon 2 Haziran’da prömiyer yapmıştı.

Dizinin showrunner koltuğunda “Fear the Walking Dead”de imzası bulunan Jami O’Brien görev yaparken yapımcı kadrosunda kendisine Joe Hill ve Lauren Corrao eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir