Hekimoğlu 26. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu 1 haftalık aranın ardından tekrar ekranlara geri döndü. Hekimoğlu 26. Bölüm ile 24 Kasım Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

17 Kasım Salı akşamı Hekimoğlu dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Selin’in Ateş’e olan hisleri artık bastıramaması damga vurdu. Heminoğlu son bölümde neler oldu? Ateş’in kendi isteği ile vaka kabul etmesiyle dikkatleri üzerine çeken Hekimoğlu 26. bölüm fragmanı yayınlandı!

Hekimoğlu 26. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 26. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 25. Bölümde Neler Oldu?

Hekimoğlu 17 Kasım Salı yayınlanan son bölümde Ateş’i kontrol etmek üzere departmanın başına atanan Memoli zor anlar yaşıyor. Ateş’le kapışmak zorunda kalan Memoli bu görevi yerine getirebilecek mi? İpek ona verdiği bu sorumluluğu kalıcı hale getirecek mi?

Öte yandan evliliğinde sorunlar yaşayan Selin’in aklı iyice karışır. Ateş’e olan duygularını bastıramaz. Ateş’le yeniden birlikte olmak ister ve bu düşünceyle farklı planlar yapar. Ancak Ateş’ten alacağı cevap ona büyük bir hayal kırıklığı yaşatacaktır…

Diğer yandan ileri yaştaki bir hastanın durumu giderek kötüleşir. Tek şansı organ naklidir ancak kurul, hastanın yaşı sebebiyle nakil onayı vermez. Buna rağmen Hekimoğlu pes etmeyecektir. Hastasını kurtarmak için her yolu dener.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir