1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 26. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 26. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 26. Bölüm ile 17 Aralık Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam son bölümde Esra ve Çınar’ı Atlas’la ilgili konuşurken duyan Çağla, gerçekleri öğrenir. Esra’nın ise dönmek konusunda kafası karışıktır. Peki Aşk Mantık İntikam 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam 26. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 25. Bölüm Özeti

Esra ve Çınar’ı Atlas’la ilgili konuşurken duyan Çağla gerçekleri öğrenmiştir. Bir an evvel Londra’ya dönmeleri için Çınar’a baskı yapar. Fakat Çınar babasını bırakıp gitme konusunda kararsızdır. Esra ise Ozan’dan uzaklaşmak için bir an evvel dönmek istemektedir. Fakat olaylar hiç de Esra’nın beklediği gibi gelişmez. Atlas’ın başına gelenler onun kararını tekrar gözden geçirmesine neden olur. Esra Milenyum Soft’la uğraşan kişiyi araştırırken Ayaz Karakoç ismine ulaşır. Şimdi karşılarındaki soru bu adam kimdir ve neden onlarla uğraşmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir