1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 39. Bölüm

Hekimoğlu 39. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 39. Bölüm ile 2 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen yapımları arasında yer alan dizisi Hekimoğlu, 38. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne genç bir kadın hastanın tecavüze uğramış olduğunun ortaya çıkması damga vurdu. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Salı akşamları izleyici ile buluşan Hekimoğlu’nun 39. yeni bölüm fragmanında hastalığı oldukça kötü durumda olan genç bir kıza ekibin tanı koymaya çalışması dikkat çekti. Ateş’in durumu düzeltmeye çalışırken genç kızın hastanenin merdiven boşluğundan düşmesi Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jkuJvzvwM2c”]

Hekimoğlu 38. Bölüm Özeti

İpek, Ateş’i hapisten kurtarmak için yalan söylemek zorunda kalmıştır ve ona kızgındır. Ateş’e ceza olarak tüm hafta boyunca polikliniğe bakma sorumluluğu yükler. Ateş ne kadar denese de sıradan hastalıklardan kaçamaz. Poliklinikte genç bir kadın hastanın tecavüze uğramış olduğunu fark edince, her şey değişir.

Bu vakayı bu tip konularda daha deneyimli bir doktora devretmeye çalışsa da genç kadın Hekimoğlu’ndan başka kimsenin kendisiyle ilgilenmesine razı olmaz. Bu sırada Zeynep de ölmek üzere olan evsiz bir kanser hastasıyla ilgilenmektedir.

Ağrılarını dindirmek için kendisine verilen ilaçları almayı reddeden yaşlı adam, acı içinde ölmeyi tercih etmiştir. Zeynep ise yaşlı adamı, bu süreci daha rahat atlatması ve ağrı kesicileri kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır.

Hekimoğlu, genç kadına yardımcı olabilecek mi? Zeynep, yaşlı adamı daha acısız bir ölüme ikna edebilecek mi? İpek ve Orhan’ın Hekimoğlu’na kızgınlıkları geçecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir