1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 14. Bölüm

Baht Oyunu 14. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Baht Oyunu 14. Bölüm ile 21 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu 13. bölümde Ada ve Bora’nın gözü aşktan başka bir şey görmezken bir anda gelen davetsiz misafir, olayları içinden çıkılmaz bir hale sokar. Baht Oyunu 14. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baht Oyunu 14. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 14. Bölüm 2. Fragmanı

Baht Oyunu 13. Bölüm Özeti

Ada’nın ayrılık nedenine ikna olmayan Bora, işin aslını öğrenmek için yollar arar. Ada ise gerçeği söyleyemeyeceği için ailesindeki kadınların kötü bahtını bahane eder. Böylelikle de Bora’yı kendinden uzak tutacağını düşünür ancak Bora ne bu baht oyununa inanır ne de Ada’dan vazgeçme niyetindedir.

Ada’nın batıl inancını kırmaya çalışan Bora, şirketin ortasında ilişkilerini herkese açıklar. Bora ve Ada’nın ilişkisi hem şirkette hem evde bomba etkisi yaratır. Teyzesi Nergis ve Tuğçe tarafından sıkıştırılan Ada, duygularına karşı koyup Bora’yı inandırmak için çeşitli yollar dener. Fakat bu baht oyunu hiç beklenmedik sonuçlara neden olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir