İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 46. Bölüm

Hercai 46. Bölüm
+ - 0

Cuma akşamlarının sevilen ATV dizisi Hercai yeni bölümü ile devam ediyor. Yeni bölüm Hercai 46. Bölüm ile 6 Kasım Cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı Hercai dizisi dün akşamı 45. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Reyyan hayatının en büyük sınavlarından birini vermektedir ve Karşınızda artık eski Reyyan yoktur.

Hercai 46. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Hercai 45. Bölümde Neler Oldu?

Uğruna herkesi karşısına aldığı büyük aşkı Miran’ın öldüğünü düşünen Reyyan hayatının en zor gününü yaşarken zor bir kararın eşiğindedir. Bu esnada Azize’nin geçmişini ve intikamının asıl sebebini öğrenen Aslan, Hanife’nin ölümüyle sarsılan Azize’yi geçmişini açık etmekle tehdit edip ona beklenmedik bir teklifte bulunur. Köşeye sıkışan Azize ise Aslan’ın Hanife ile işbirliği yaptığını öğrenince planlarını yeniden kurmak zorunda kalır. Hazar ise Miran’ın oğlu olup olmadığını öğrenebilmek için peşine düşeceği yeni bir ipucu bulmuştur. Reyyan için ayağa kalkan Miran’ın dönüşü ise tüm dengeleri değiştirecektir.

Yorum Yap