1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 10. Bölüm

Destan 10. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Destan 10. Bölüm ile 8 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yeni sezonun iddalı yapımlarında Destan dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan dizisinin 9. bölümünde; Akkız’ın Çift Başlı Kurt’un Pençesi olduğu ortaya çıktı. Çolpan Han tarafından da Dağ’dan sürülen Akkız, kaçırılmak üzere olan Balamir’i yakalar ve boğazına kılıcı dayar.

Destan 10. Bölüm Fragmanı

Destan 9. Bölüm Özeti

Akkız sayesinde tahtını geri kazanan Alpagu Han, aynı gün Akkız’ın Pençe olduğunu anlar. Bu gerçek, Alpagu’yu çılgına çevirir. Batuga’nın Kırçiçek’le evlenmeyi kabul etmesiyle sarsılan Akkız, Alpagu Han’ın amansız öfkesiyle karşılaşır ve planlarını engellediği Çolpan Han tarafından da Dağ’dan sürülür.

Batuga ise sırrını öğrenen Kırçiçek’in gerçeği açıklama tehdidiyle karşı karşıyadır. İki hanın düşmanlığıyla ve Kırçiçek’in tehdidiyle iyice sıkışan Akkız ve Batuga’nın ölüm karşısında bir çare bulmak için sadece bir günleri vardır. İkisi birbirlerine kenetlenirler ve o çareyi aramaya giderler. Geleceklerine çare aradıkları yerde, önlerine geçmişin düşmanları çıkacaktır! Hem de hiç beklemedikleri düşmanlar!

İlginizi Çekebilir
Hakim-2-Bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir