İlginizi Çekebilir
iyilik-bolum-2
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 564. Bölüm

Arka Sokaklar 564. Bölüm
Arka Sokaklar 564. Bölüm
+ - 0

15 senedir Kanal D ekranlarının reyting zirvesinde yer alana dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile devam ediyor. Arka Sokaklar 564. Bölüm ile 6 Kasım Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklar, 563. bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Mesut’un Tunç’un hayatını kurtarabilmek için illegal yollara başvurması damga vurdu. Ekranların sevilen dizisine 563. bölümle birlikte 3 yeni karakter katıldı. Peki Arka Sokaklar 563. bölümde neler oldu? Arka Sokaklar 564. fragmanı yaıylnandı mı? Detayları haberimizde.

Arka Sokaklar 564. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 564. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 563. Bölümde Neler Oldu?

Mesut, Tunç’un hayatını kurtarabilmek için illegal yollara başvurur. Onu hastaneden kaçırarak Özcan’dan korumaya çalışır. Bu durum onun başına büyük bir bela açmaya yatar. Rıza Baba, ekibinin üzerine leke getirmemesi için kendi başına hareket eden Mesut’u açığa almaya karar verir. Mesut bu kararı şaşkınlıkla karşılarken illegal yöntemlerine de devam eder. Özcan’ın karşısına dikilerek gözünü ne kadar kararttığını gösterir.

Bu arada ekibin başı operasyonlar sırasında büyük tehlikeye giriyor. Cemal, bir suç şebekesinin peşinde olan Ankara’daki müdürüne yardım edip, etmeme kararı vermeye çalışıyor. Bu operasyonu da Rıza Baba ve ekibinden saklaması gerekmektedir. Cemal, sert çatışmanın gerçekleştiği operasyonda zor anların içinde kalıyor. Hakan ise, uyutularak sıkıntılı bir durumun içine düşmekten kendini kurtaramıyor.

Mesut, oğlu Tunç’u kurtarmak isterken mesleğini kaybetme riskini ele alacak mı? Özcan’ın karşısına dikilen Mesut nasıl bir hamle yapacak? Cemal, Ankara’daki eski ekibini Rıza Babalardan saklayacak mı? Hakan’ı uyutan kişi nasıl bir planın içinde?

Yorum Yap