İkimizin Sırrı 10. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen ATV dizisi İkimizin Sırrı final bölümü ile son kez ATV ekranlarına geliyor. İkimizin Sırrı 10. Bölüm final bölümü ile 10 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Oyuncu kadrosunda Aras Aydın, Leyla Feray Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı ATV dizisi İkimizin Sırrı final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin son bölümünde Alp’in açıklaması deprem etkisi yaratıyor. Alp, Karahun soyadını reddetti. İkimizin Sırrı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İkimizin Sırrı 10. Bölüm Final Fragmanı

İkimizin Sırrı 9. Bölüm Özeti

Alp’in Neva ile evli olduklarını açıklaması her yerde deprem etkisi yaratır. Kasım ve Türkan ailelerinin mirasını korumak için hemen harekete geçerler ve Neva’ya büyük bir teklif yaparlar. Kızını kaybeden Neva hem Karahun ailesi hem de Ece tarafından sıkıştırılınca dayanamayacak noktaya gelir.

Alp Korhan’ın sevkiyatını durdurmuştur. Korhan mallarını kaybetmesiyle delirir ve serseri mayın gibi her yere saldırmaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir