1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 66. Bölüm

Hercai 66. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hercai 66. Bölüm ile 4 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 65. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin son bölümünde Miran ve Reyyan, İstanbul’un yolunu tutuyor. Reyyan doğum yapıyor. Dizinin son bölümünde; doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran tedavi için İstanbul’a giderler. Hercai 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai 65. son bölüm özeti.

Hercai 66. Bölüm Fragmanı

Hercai 65. Bölüm Özeti

Küçük kızlarını Hazar’a emanet edip onlarla birlikte İstanbul’a giden Zehra’nın yanı sıra, Fırat ve Zeynep’te yanlarındadır. Bu sırada Reyyan’ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar’da hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. Son anda yetişen Azize oğlunu durdurmaya çalışır. İkisinin bunca yaşananın ardından ana oğul olmaya başladığını gören Füsun’u derin bir nefret duygusu sarmıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir