Menajerimi Ara 42. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 42. Bölüm ile 20 Haziran Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

13 Haziran 2021 Pazar akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara 41. bölüme Çınar ve Jülide’nin eskiden sevgili olduğunu öğrenen Arzu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Barış’ın ise Aydın’ın borçlandığı otelci adamla başı hala derttedir. Bölümün sona ermesinin ardından 42. yeni bölümden ön izleme de yayınlandı.

Menajerimi Ara 42. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CmuDX2W9nZA”]

Menajerimi Ara 41. Bölüm Özeti

Menajerimi Ara 41. bölümde; Ego Ajans çalışanları, Dicle’nin kovulduğu haberi ile şok olurken Kıraç, Ceyda’nın bu kararı sonucu deliye döner. Ceyda’nın bu tavrına tahammül edemeyen Kıraç, Çınar ve Peride ile Ceyda’dan kurtulmak için yeni bir plan yapar. Bu plan doğrultusunda menajerler Dicle’nin kovulmasının ardından Feris’in oyuncularını bölüşmek isterler ancak hiçbir şey istedikleri gibi gitmez. Çünkü Ceyda’nın onlara karşı verdiği savaşta pes etmek gibi bir niyeti yoktur.

Bununla beraber Çınar ve Jülide’nin eskiden sevgili olduğunu öğrenen Arzu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Barış’ın ise Aydın’ın borçlandığı otelci adamla başı hala derttedir. Ego Ajans’tan ayrıldığı duyulan Dicle’nin ise üstüne yeni iş teklifleri yağmaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir