1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 22. Bölüm

Kalp Yarası 22. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 22. Bölüm ile 29 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası bölümleri Pazartesi akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Mahir Günşiray, Şenay Gürler gibi isimlerin yer aldığı Kalp Yarası 21. bölüm’de; ihanete uğrayan Azade ise Adnan’ı yola getirmenin yolunu bulur. Ayşe, bebeğini kaybetmesine sebep olan zehrin Hande tarafından planlandığını öğrenir. Mirza’ya hesap soran Ayşe, Azade’nin silahını alarak Hande’ye gider.

Kalp Yarası 22. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 21. Bölüm Özeti

Ayşe yaşadığı travmanın etkisiyle zor zamanlar geçirirken karısını korumak isteyen Ferit hem Hande’yi hem de Mirza’yı takibe alır. Ayşe başına gelen felaketin sebebini öğrendiğinde ise hesap sormak için derhal harekete geçer.

Vedia’nın teyzesi olduğunu öğrenen Yaman beklemediği bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. İhanete uğrayan Azade ise Adnan’ı yola getirmenin yolunu bulur; ancak bu oyun ikisini de beklemedikleri bir durumun ortasında bırakır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir