1. Anasayfa
  2. Genel

Ölümlü Dünya Ekibinden Yeni Film “Cinayet Süsü”

Ölümlü Dünya Ekibinden Yeni Film “Cinayet Süsü”
0

“Ölümlü Dünya” filminin yapımcılarının yeni filmi olan “Cinayet Süsü” filminden ilk fragman yayınlandı. Komedi türündeki filme ait olan fragman, absürt sahneleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

“Leyla ile Mecnun” ile adını duyuran oyuncu Ali Atay’ın yönetmenliğini üstlendiği 2. film olan “Cinayet Süsü”, gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediyor. Yılların deneyimine sahip Başkomiser Emin ve ekip arkadaşları, ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli vakayı, polislik tarihinde en yanlış sayılabilecek yöntemlerle çözmeye çalışırlar. Bu süreç içerisinde birbiri ardına yaşanan rezillikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen yasak aşk birbirine karışınca herkes çıldırmanın eşiğine gelir. Ortada suç vardır ama suçlu yoktur, cinayet vardır ama katil yoktur!

Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kaleme aldığı; yapımcılığını TAFF Pictures’ın üstlendiği; Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı “Cinayet Süsü”, 16 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir