1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 54. Bölüm

Kardeşlerim 54. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kardeşlerim 54. Bölüm ile 28 Mayıs Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi heyecan dolu dakikalar ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 21 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim dizisi reyting sıralamasında Total de 6,17 izlenme oranı ile 2. oldu. Kardeşlerim 53. bölümde; Akif’in düştüğü bataktan kurtulmak için Ataman Koleji’yle ilgili radikal kararı dikkat çekerken, çocuklara kendini sevdirmeyi başaran Sevgi Teyze’nin gerçekte kim olduğunu söylediği anlarda Ömer’in bu konuşmayı duyup duymadığı ekranlara damga vurdu.

Kardeşlerim 54. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 53. Bölüm Özeti

Eren kardeşler, Sevgi Teyze’nin parasını yerine koyabilmek için canla başla çalışmaya başlarlarken, Akif de düştüğü bataktan kurtulmak için Ataman Koleji’yle ilgili radikal bir karar alır. Şengül ve Orhan cephesinde yaşanan önemli gelişmeler, Şengül’ün gergin ve mutsuz günler geçirmesine neden olur. Berk ve Doruk, kızlarla sürpriz bir iddiaya girerken; çocuklara kendini sevdirmeyi başaran Sevgi Teyze ise, kümeste kalmak için sandıklarından çok daha isteklidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir