1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İçimizden Biri 6. Bölüm

İçimizden Biri 6. Bölüm
0

Salı akşamları Show tv ekranlarında yayınlanan İçimizden Biri dizisi final bölümü ile son kez ekranlara geliyor. İçimizden Biri 6. Bölüm ile 19 Ekim Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Süreç Film imzasıyla Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan İçimizden Biri dizisi 6. bölümüyle ekranlara veda edecek. Adam’ın kaçmaya çalışırken Aladağ ailesi tarafından yeniden yakalandığı tanıtımda Hacı Hünkar, eziyetlerini sürdürüyor. Havva, ahıra bağlanan Adam’ı kurtarmaya çalışırken aynı duruma düşüyor. İki aşık her şeye rağmen nikah masasına oturmayı başarırken ikilinin finalde kavuşup kavuşamayacağı merakla bekleniyor.

İçimizden Biri 6. Bölüm Fragmanı

İçimizden Biri 6. Bölüm Final 2. Fragmanı

İçimizden Biri 5. Bölüm Özeti

İçimizden Biri’nin ekrana gelen beşinci bölümünde Havva, yalan söylediği için Adam’ı terk etti. Nikah masasından gelinliğiyle ağlayarak kalkan Havva, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Adam ise aslında baş piskoposa yalan söylediğini ve hala Müslüman olduğunu bir türlü Havva’ya açıklayamadı. Havva, Adam’dan boşanmak isterken Adam aşkı için direnmeye devam etti.

Havva ile Adam ayrılığından memnuniyet duyan Hünkar, kızı ile Adam’ın boşanması için elinden geleni yaptı. Havva, hamileyim yalanına artık son verdi ve gerçekleri açıkladı. Hacı Hünkar bu itiraf karşısında öfkelenmek yerine büyük bir sevinç yaşadı. Adam, Havva’ya kendini açıklayabildi ancak Havva ne yapacağını bilmiyordu. Neyin doğru neyin yalan olduğunu anlayamayan Havva, Adam’ı affetmedi.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir