1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Ezgi Asaroğlu “Mucize Doktor” Dizisine Katıldı

Ezgi Asaroğlu “Mucize Doktor” Dizisine Katıldı
1

Leyla ile Mecnun dizisindeki Leyla karakteri ile milyonların gönlünde taht kuran başarılı oyuncu Ezgi Asaroğlu Mucize Doktor dizisine katılıyor. Ezgi Asaroğlu dizide doktor Ali Vefa’nın yeni ev arkadaşı rolünü oynayacak.
Yeni sezonuna Seda Bakan ve Hakan Kurtaş takviyesi ile başlayan Mucize Doktor dizisine flaş bir isim daha katılıyor. Genç oyuncu Ezgi Asaroğlu sevilen diziye Tamer Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa karakterinin komşusu Ezo olarak katılıyor. Leyla ile Mecnun dizisindeki başarılı performansı ile hafızalarda yer alan Ezgi Asaroğlu, en son 2017 yılında final yapan O Hayat Benim isimli dizideki Bahar karakteri ile ekranlarda yer almıştı.

Bilindiği gibi Mucize Doktor dizisinin son bölümünde Ali Vefa ve Nazlı önce aynı eve çıkmaya karar verdiler. Fakat bu durum gerçekleşmeden Ali Vefa’nın hayatını çok etkilemesi ve asistanlığı esnasında hata yapmasına sebep olmuştu. Bunun üzerine Ali Veda hayalini kurduğu cerrahlığı seçerek Nazlı ile ayrılmaya karar vermişlerdi. Ali Vefa bu ayrılığı daha kolay atlatabilmek için Naz’lı ile altı üstlü oturduğu binadan apar topar taşınmıştı. Ali Vefa yeni taşınacağı binasından diziye yeni katılan Ezo karakteri (Ezgi Asaroğlu) ile komuşu olacaklar. Ezo; insanları, kendisi de dahil, sürekli şaşırtan, doğanın bir gücü gibi asla tahmin edilemez, öngörülemez karakteriyle Ali Vefa’nın hayatına bol bol sürpriz getirecek.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Leyla ile Mecnun dizisinin Leylasini tekrardan ekranlarda gormek cok guzel olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir