Uyanış: Büyük Selçuklu 1. Bölüm
0

TRT 1 kanalının yeni dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu ilk bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 28 Eylül Pazartesi akaşmı TRT1 ekranlarında olacak. Uyanış: Büyük Selçuklu 1. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Eski adıyla nizam-ı alem olan dizi isim değiştirerek Uyanış: Büyük Selçuklu ismi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin sona ermesiyle çok yakın süre içerisinde başlayacak olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de çok konuşulacak ve reyting listesinin zirvelerinde kendine yer bulacağı tahmin ediliyor. Büyük Selçuklu Devletini konu alacak olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ayrıca Vezir Nizamülmülk ile devrin en büyük tehditlerinden Hasan Sabbah arasında yaşanan mücadeleyi de konu alacak dizi o döneme ışık tutacağa benziyor.

Dizinin tasarımını Emre Konuk üstlenirken, senaryosunda Serdar Özonalan yer almakta. Yönetmen koltuğunda oturacak isim Sedat İnci olacak. Uyanış: Büyük Selçuklu oyuncu kadrosu ise Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Ekin Koç, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Cemal Toktaş ve Mehmet Özgür gibi başarılı oyuncular yer almakta.

Uyanış: Büyük Selçuklu 1. Bölüm izle

Uyanış: Büyük Selçuklu 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir