1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Into the Night 2. Sezon Onayı Aldı

Into the Night 2. Sezon Onayı Aldı
0

Oyuncu kadrosunda daha öncesinde Hakan Muhafız dizisinde rol alan Mehmet Kurtuluş’un da rol aldığı Into the Night dizisine Netflix tarafından 2. sezon onayı verildi. 6 bölümlük ilk sezonu ile büyük beğeni toplayan Into the Night dizisi yeni sezonda da Netflix platformunda yayınlanmaya devam edecek.

Netflix, bugün yayınladığı tanıtım videosuyla Into the Night’ın 2. sezon onayı aldığını duyurdu. Bu haberi izleyicilerle dizinin oyuncuları paylaşto. Uluslararası bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren dizinin başrollerinde Pauline Etienne, Mehmet Kurtuluş, Jan Bijvoet, Laurent Capelluto, Stefano Cassetti, Nabil Mallat, Alba Gaïa Bellugi, Regina Bikkinina, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Babetida Sadjo ve Ksawery Szlenkier yer alıyor. Bu isimlerin önemli bir bölümü 2. sezon için geri dönüyor.

Belçika yapımı ilk orijinal dizisi olan Into the Night, 1 Mayıs’ta izleyici ile buluştu. İlk sezonu altı bölümden oluşan dizi ilgiyle karşılandı ve karantina sürecinin de etkisiyle geniş izleyici kitlesine ulaşması başardı.

Hakan: Muhafız ve Atiye dizilerinin de senaristleri arasında yer alan Jason George‘un yaratıcısı olduğu dizi, Brüksel’den kalkmak üzere olan bir yolcu uçağının, NATO’da görevli olan İtalyan bir subay tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Silah zoruyla uçağa bindikten sonra o sırada uçakta olan az sayıdaki yolcuyu ve uçuş görevlilerini rehin alan subay, pilottan güneş doğmadan önce batıya doğru yol almasını ister. Çünkü güneş doğduğu anda herkes ölecektir. Uçaktaki insanların bir yandan bu rehin alma olayından sağ kurtulmaya çalışırken, bir yandan da bu iddianın gerçek olup olmadığını öğrenmesi gerekecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir