1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 31. Bölüm

Kırmızı Oda 31. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TV8 dizisi her hafta yeni bir macera ile izleyicilerini ekran başına kilitliyor. Kırmızı Oda 31. Bölüm ile 2 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Tv8 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük beğeni toplayan Kırmızı Oda 30. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral’ın paylaştığı Kırmızı Oda’nın 30. bölümünde Sadi’nin Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkiler. Peki, Kırmızı Oda 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 30. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 31. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Eghv74AhCbI”]

Kırmızı Oda 31. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=B-Q95BKEs4U”]

Kırmızı Oda 30. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 26 Mart Cuma akşamı yayınlanan 30. bölümünde; Doktor Hanım, eşi Zafer’le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal’in (Esra Ronabar) zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise (Yiğit Özşener) evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım’ı şaşırtır.

Recai (Gökhan Yıkılkan), eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı’nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. Doktor Hanım da Recai’nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır.

Sadi’nin (Erkan Petekkaya) Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

Diğer yanda Piraye ve Deniz, aldıkları önemli kararı kliniğe duyurur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir