1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Iphone’la Çekilen ilk Dizi “Çıplak”

Iphone’la Çekilen ilk Dizi “Çıplak”
0

Evet yanlış duymadınız. BluTV’nin yeni dizisi Çıplak, bölümlerinin hepsinin Iphone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor. Baskın, Housewife ve Peri: Ağzı Olmayan Kız gibi filmleri yöneten, korku türüne farklı bir bakış açısı getiren Can Evrenol imzalı “Çıplak”, 11 Haziran 2020 tarihinde BluTV’de yayın hayatına başladı. Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi gibi iddialı bir tanıtımla yola çıkan diziden fragman ve poster de paylaşıldı. 8 bölümden oluşan mini dizi formatındaki yapım, müzikleriyle de dikkat çekecek.

Özel yapımları ve son dönem imza attığı yerli projeleriyle dikkat çeken sevilen dijital platform BluTV, yine iddalı bir yapımı izleyiciyle buluşturmak için gün sayıyor. Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği “Çıplak”ın başlıca rollerinde Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir yer alıyor. Dizinin tamamı cep telefonuyla çekildi ve bu anlamda bir ilke imza atmış oluyor.

Dizinin konusuna gelince; Hikaye, bir bekarlığa veda partisinde geçiyor. Eylül, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek amacı Galler’e taşınmak olan genç bir kadındır. Bekarlığa veda partisine katılan Eylül, sosyetik bir kadınla evlenmek üzere olan damat adayı Cem’e ilk görüşte aşık olur. Olaylar da bu noktada başlar.

Çıplak’ın senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol yazdı. Evrenol aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizinin ses getirecek müziklerini ise Jakuzi, Ekin Beril ve Nova Norda yaptı. Çıplak, 11 Haziran 2020 tarihinde, sadece BluTV ekranlarında olacak.

Çıplak Dizisi Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir