1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 21. Bölüm

Kırmızı Oda 21. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 21. Bölüm ile 22 Ocak Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 20. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrolde usta oyuncu Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda’da yine gözyaşları sel oldu. Son bölümde Burcu Biricik ve Aslıhan Gürbüz oyunculuklarıyla seyircileri kendilerine hayran bıraktılar. Son bölümde; Boncuk, Can gerçeğiyle yüzleşiyor. Ayşe doktor yüreğini doktor hanıma açıyor, Kumru ise Yavuz’un ikinci kez ihanetine uğruyor. Kırmızı Oda 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 20. son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 20. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 21. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=f8rJrlI-DUA”]

Kırmızı Oda 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pV4wnSl3gB4″]

Kırmızı Oda 20. Bölüm Özeti

Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’ın verdiği ilaçlar sayesinde halüsinasyonlardan kurtulup gerçek yaşamla yüzleşir. Doktor Hanım, Doktor Ayşe’yi bu sefer kendisi ziyaret eder ve babasının ölümünden hissettiği suçluluk duygusunu, ardından aynı evi paylaştığı dayısıyla kurduğu güçlü bağı anlatır.

Yavuz’un peş peşe yaptığı kötülüklerden sonra sevilmeyi hak etmediğine inanmış Kumru (Aslıhan Gürbüz),Doktor Hanım’ın desteği ile kendini bağışlaması gerektiğini fark eder. Deniz ise Piraye’nin ilişkilerine temkinli yaklaşmasına içerler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir