1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 14. Bölüm

Üç Kuruş 14. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Üç Kuruş 14. Bölüm ile 14 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Üç Kuruş bölümleri heyecan dolu dakikalarla ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş dizisinin 13. bölümünde; Kartal mahalledeki geçim sıkıntısına çare bulmak için Azade’nin ona verdiği tehlikeli görevi kabul eder. Azade, bir çanta dolusu parayı Kartal’a gösterirken Çetin’in Azade’yle ilgili ‘Bu kadının ipiyle kuyuya inilmez’ sözleri dikkat çekti.

Üç Kuruş 14. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 13. Bölüm Özeti

Üç Kuruş dizisinin son bölümünde; Efe’ye rağmen harekete geçen Kartal ölümle burun buruna gelince, işler içinden çıkılmaz hale gelir. Ailesini korumak isteyen Oktay, Efe’den Neriman’ın Ferhan’la neden görüştüğünü öğrenmesini ister. Leyla’nın da Ferhan’la görüştüğünü öğrenen Efe, Leyla’yla yüzleşir. Bahar ise Leyla’nın yardımıyla Kartal’a bir sürpriz hazırlar ve aralarındaki buzları eritmeyi başarır. Kartal’ın yeni görevinde karşı karşıya kalacağı Baybars’ın has adamlarından Korkmaz’ın oyuna dahil oluşu beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir