1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Seni Çok Bekledim 9. Bölüm

Seni Çok Bekledim 9. Bölüm
0

Özcan Deniz’in başrolünde yer aldığı Star TV dizisi Seni Çok Bekledim yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Seni Çok Bekledim 9. Bölüm ile 26 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, dün akşam 8. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin bu akşamki bölümünde Kadir’in Ayliz’e yaşattığı büyük şok damga vurdu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki Seni Çok Bekledim 9. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Seni Çok Bekledim 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fIIcjbEduhI”]

Seni Çok Bekledim 8. Bölüm Özeti

Nikah saati yaklaştıkça Ayliz, endişelenmeye başlamıştır. Kadir, yetişebilecek mi? Ayliz’in annesinden öğrendiği sır, Kadir’in aklını karıştırmıştır. Öte yandan üvey babası Cemal, Kadir’in hayatına eskisinden çok daha fazla dahil olacaktır artık. Cemal, kirli sırlarının ortaya çıkmaması için uğraşırken İsmet’in etrafındaki çember giderek daralmaktadır. İsmet, karısı ile kızının dahil olduğu gerçekleri öğrenince büyük bir panik yaşar.

Selo, hapishanede bir yol ayrımındadır. Dışarıda tüm hızıyla akan hayatın getirdiklerini düşünürken aldığı bir haber ile şok olur. Kadir, öğrendiklerinin ağırlığını içinde taşıyıp Ayliz’in mutluluğuna gölge düşürmemek için çırpınmaktadır. Ayliz’e hazırladığı sürpriz dolu bir gecenin sabahında hayatlarına büyük bir bomba düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir