1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 14. Bölüm

Arıza 14. Bölüm
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza yeni bölümü ile devam ediyor. Arıza 14. Bölüm ile 13 Aralık Pazar akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arıza 13. bölüm ile 6 Aralık Pazar akşamı ekranlara geldi. Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Ali Rıza karakteri ile Ayça Ayşin Turan’ın canlandırdığı Halide karakterinin aşkını anlatan kahramanlık hikayesi Arıza’nın son bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Arıza 13. bölümde neler oldu? Arıza 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 13. bölüm izlemek için tıklayınız.

Arıza 14. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=kPb5UUmHnHs”]

Arıza 14. Bölüm Fragmanı

Arıza 13. Bölüm Özeti

Haşmet ve Ali Rıza restleşirken, Halide babasının neden bu kadar öfkelendiğini anlamaz. Haşmet, Fuat’ın yanına giderek Ali Rıza’nın gizli görevini deşifre etmek ister, bunu öğrenen Muzaffer ise hiç tereddüt etmeden Haşmet’in infaz emrini verir. Aşçı İsmail’den Muzaffer’i öğrenen Fuat, Muzaffer’i mekânında ziyaret eder. Burak ise ortaklarıyla birlikte konsorsiyum üyelerinin yakın adamlarını kendi saflarına çekebilme derdindedir. Ali Rıza, Haşmet’in has adamlarından Yavuz’u korumaya çalışırken, kendisini Numan’ın peşinde bulur. Numan’ı yaka paça yakalayan Ali Rıza, özel bir tim tarafından ormanda başına çuval geçirilerek kaçırılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir