1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

İyi Adamın 10 Günü Fragmanı Yayınlandı

İyi Adamın 10 Günü Fragmanı Yayınlandı
0

Netflix Türkiye tarafından, Kasım ayında duyurusu yapılan yeni Türk filmi ‘İyi Adamın 10 Günü’nü duyurdu. Nejat İşler’in başrolünü üstleneceği bir üçlemenin ilk ayağı olan “İyi Adamın 10 Günü” filminin fragmanı yayınlandı.

Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınan ve aynı isme sahip romandan uyarlanan film, İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat’ta Netflix platformunda yayınlanacak. Film “Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz, gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz?” sorusuna cevap bulmak için, Nejat İşler’in canlandırdığı Sadık karakteri üzerinden iyi bir insan olmanın ne anlama geldiğini sorguluyor.

“İyi Adamın 10 Günü” filminin yönetmen koltuğunda, pek çok heyecan verici diziye imza atan Uluç Bayraktar oturuyor. Film, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlandı. Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin ilk filminin senaryosunu ise yine Mehmet Eroğlu ve Damla Serim kaleme aldı.

Filmde Nejat İşler‘e Nur Fettahoğlu, Esra Ronabar, Nur Fettahoğlu, Şenay Gürler, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan ve Kadir Çermik eşlik ediyor. Üçlemenin ikinci halkası olacak olan “Kötü Adamın 10 Günü” filminin de yine 2023 yılı içinde yayınlanması planlanıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir