1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İyi Aile Babası 2. Bölüm

İyi Aile Babası 2. Bölüm
0

Yeni dizi İyi Aile Babası yeni bölümü ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. İyi Aile Babası 2. bölümü ile 10 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Ekranların yeni dizisi İyi Aile Babası 3 Aralık Perşembe akşamı ilk bölümü ile yayın hayatına başladı. Melek Baykal, Salih Kalyoncu, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu gibi isimlerin yer aldığı İyi Aile Babası ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken İyi Aile Babası 1. bölümde neler oldu? İyi Aile Babası 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İyi Aile Babası 1. bölüm izlemek için tıklayınız.

İyi Aile Babası 2. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Wrj2YSzYSDQ”]

İyi Aile Babası 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/AAcj1AXWxPI”]

İyi Aile Babası 1. Bölüm Özeti

Yeni dizi 3 Aralık 2020 Perşembe akşamı yayınlanan İyi Aile Babası ilk bölümünde Mehmet Ali gördüğü rüyanın etkisiyle yaşadığı hayatı sorgulamaya başlıyor. Özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir. Bu yaşadıkları yetmezmiş gibi bir gece rüyasında Duru Nine’yi gören Mehmet Ali az bir ömrü kaldığını öğrenir. Yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar. Yaşadığı süre boyunca hayata dair bir iz bırakmadığını fark eden Mehmet Ali, iz bırakmaya karar verir. Aslı’nın ise bu hayattaki en büyük mücadelesini kayınvalidesi Arife’dir. Mehmet Ali, sürekli iki kadın arasında kalmanın zorluğunu yaşar.

Yaşanan olaylara bir de Mehmet Ali’nin çocukluk arkadaşının yazar olduğunu ve çok okunan bir kitabının olduğunu öğrenmesi eklenir. Mehmet Ali, kitabın kendisine ithaf edildiğini düşünür ve sonrasında olanlar herkesi hayal kırıklığına uğratır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir