1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 50. Bölüm

Gönül Dağı 50. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 50. Bölüm ile 5 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen yapımı Gönül Dağı dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 49. bölümde Sefer’in iyileşmesi için bir yol arayan çocuklar, nasıl bir maceraya sürüklenecektir? Bunun yanı sıra Elif ve Arif’in ameliyat günü gelmiştir. Büyük umutlarla girdikleri ameliyat sonrasında baba kızı neler beklemektedir?

Gönül Dağı 50. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 50. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 50. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 49. Bölüm Özeti

Taner, amcaoğullarıyla birlikte girdikleri çekici işinin, kendilerini icatlardan uzaklaştırdığını düşünmeye başlamıştır. Yeniden icat yaptıkları günlere dönmek istese de maddi kaygılar onları bu işe devam etmeye zorlar. Amcaoğulları ve Taner’in umutsuz bir şekilde devam ettikleri çekicilik işi, onları nasıl bir sürprizle buluşturacaktır?

Öte yandan Sefer’in hastalığını öğrenen çocuklar üzgün haldedir. Sefer’in iyileşmesi için bir yol arayan çocuklar, nasıl bir maceraya sürüklenecektir? Bunun yanı sıra Elif ve Arif’in ameliyat günü gelmiştir. Büyük umutlarla girdikleri ameliyat sonrasında baba kızı neler beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir